Wyniki konkursu “Akcja:Ziemia” organizowanego przez Europoseł Annę Zalewską.

Szanowni Państwo, serdecznie dziękujemy za nadesłane prace i chęć udziału w konkursie.

Spośród wszystkich, 216 prac w kategorii szkół podstawowych przyznano :

W kategorii szkół podstawowych przyznano :

I miejsce NIKOLA GUMUŁKA, uczennica PSP im. J. Korczaka w Jugowicach
II miejsce ROZALIA WROBEL, uczennica Publicznej Katolickiej Szkoły Podstawowej
Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich im. Świętej Rity w Opolu,
II miejsce Szymon Aleksandrzak, uczeń PSP im. J. Korczaka w Jugowicach
III miejsce Aleksander Kęsik, uczeń PSP im. J.Korczaka w Jugowicach
III miejsce MILENA SOBEL, uczennica SP nr 18 we Wrocławiu.

Ponadto wyróżniono 58 prac plastycznych wg wykazu w załączeniu.
Specjalne wyróżnienie przyznano nauczycielom, dyrekcji i uczniom Zespołu Szkolno –
Przedszkolnego w Jasienicy Dolnej.
W kategorii szkół ponadpodstawowych przyznano:

I miejsce Jakub Bryl, Hubert Karkos, Zuzanna Koncur, Krystian Soliwoda – praca
zespołowa
II miejsce Tomasz Różak, Weronika Zagrodnik, Karolina Kędzierska, uczniowie Zespołu
Szkół Zawodowych Specjalnych w Wałbrzychu
III miejsce Weronika Biskup, uczennica Zespołu Szkół nr 5 w Wałbrzychu.

Ponadto wyróżniono 58 prac plastycznych uczniów:

1. Barbara Szendzielorz
2. Julia Michalska
3. Jonasz Koprek
4. Karolina Warzecha
5. Wiktoria Kokot
6. Martyna Michalak
7. Michał Żmudziński
8. Klaudia Krzysiek
9. Oliwer Piekarzewicz
10. Dorota Guzek
11. Wiktoria Wacław
12. Jakub Nowicki
13. Antonina Prokop
14. Asia Jankowska
15. Maria Mikołajek
16. Sandra Białek
17. Maja Nosal
18. Aleksandra Szczepańska
19. Jagoda Barzij
20. Radosław Nosal
21. Karolina Szewczyk
22. Wiktoria Wcisło

23. Mateusz Prószyński
24. Amelia Skrzydel
25. Kacper i Martyna Rabęda
26. Emilia Kuznowska
27. Oliwia Trocińska
28. Anna Polak
29. Wojciech Drzyzga
30. Michał Klamecki
31. Tomasz Pasternak
32. Ola Pasternak
33. Aleksander Kuklewski
34. Aleksander Biernat –
35. Antoni Jakubiszyn
36. Martyna Rozbicka
37. Artur Czadankiewicz

38. Maciej Słabicki
39. Maria Stefańska
40. Emilia Małczak
41. Lena Szaleniec
42. Hubert Szaleniec
43. Julia Kucharska
44. Milena Wojtas
45. Jakub Wyczałkowski
46. Aleksandra Pożarowszczyk
47. Klaudia Książczyk
48. Anna Ruchała
49. Julia Pikul
50. Dominika Ziemianek
51. Zuzanna Sporek
52. Amelia Męcik
53. Igor Męcik
54. Michał Gajda
55. Hanna Mydlarz
56. Izabela Dzieża
57. Kamil Przybyło
58. Mateusz Błąd

Specjalne wyróżnienie przyznano nauczycielom, dyrekcji i uczniom Zespołu Szkolno –
Przedszkolnego w Jasienicy Dolnej.

W kategorii szkół ponadpodstawowych przyznano:

I miejsce Jakub Bryl, Hubert Karkos, Zuzanna Koncur, Krystian Soliwoda, uczniowie
Nr 1 w Lubinie

II miejsce Tomasz Różak, Weronika Zagrodnik, Karolina Kędzierska, uczniowie Zespołu
Szkół Zawodowych Specjalnych w Wałbrzychu

III miejsce Weronika Biskup, uczennica Zespołu Szkół nr 5 w Wałbrzychu.

 

Laureatom serdecznie gratulujemy 🙂

Do 26 czerwca nagrody oraz dyplomy dostarczymy do szkół nagrodzonych uczniów.

Niebawem na naszych stronach pojawi się informacja o kolejnym konkursie, tym razem dotyczącym tematyki retencji oraz oszczędzania wody.