Nowe Biuro PiS w Świdnicy przy ul. Trybunalskiej 2

W poniedziałek 30 sierpnia 2021 r. odbyło się oficjalne otwarcie Biura Poselskiego Posła na Sejm RP Ireneusza Zyski w Świdnicy przy ul. Trybunalskiej 2. Biuro jest czynne (w poniedziałki od 10:00 do 17:00, w środy od 10:00 do 18:00 i czwartki od 10:00 do 17:00) już od początku sierpnia, jednak ze względu na okres wakacyjny uroczystość otwarcia została przesunięta na koniec miesiąca. Otwarcie biura w tej lokalizacji nie jest przypadkowe. Jako posłowie PiS chcemy być blisko ludzi, stwarzając możliwość bezpośredniego kontaktu z posłem i pracownikami biura dla każdego, także dla osób starszych i z niepełnosprawnościami, którym trudno jest wejść na wyższe kondygnacje budynku. Niezwykle ważne jest także informowanie mieszkańców ziemi świdnickiej o działaniach parlamentu i rządu, podejmowanych dla dobra obywateli i pomyślnego rozwoju kraju. Tą misję będziemy realizować poprzez spotkania, rozmowy i interwencje poselskie.

Biuro jest także filią biur parlamentarzystów Prawo i Sprawiedliwość: Anny Zalewskiej Posła do PE, Michała Dworczyka Posła na Sejm RP, Marcina Gwoździa Posła na Sejm RP, Aleksandra Szweda Senatora RP. Po umówieniu spotkania istnieje możliwość spotkania z wybranym parlamentarzystą. Osobiście będę pełnił dyżury poselskie w poniedziałki. Ponadto, w środy w godzinach od 16:00 do 18:00 mieszkańcy Świdnicy będą mogli spotkać się z radnymi miejskimi lub powiatowymi z Klubu PiS.

Uroczystość otwarcia stała się ważnym wydarzeniem dla świdniczan i mieszkańców powiatu świdnickiego, szczególnie dla środowisk prawicowych, patriotycznych i niepodległościowych. Wysoka frekwencja świadczy o dużym zainteresowaniu działalnością biura poselskiego i nadziei na zwiększoną aktywność środowiska politycznego Prawa i Sprawiedliwości w Świdnicy.

W imieniu Europoseł Anny Zalewskiej w uroczystości uczestniczył Dyrektor Biura Marcin Pięt.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.